Az FDSZ elnöksége

Nyomtatóbarát változatPDF változat

Elnök

 

Dr. Dráviczki Sándor
Nyíregyházi Egyetem
email: draviczki.sandor@nye.hu


 

Alelnökök


 

Dr. Toronyai Gábor
Budapesti Corvinus Egyetem
email:  fdsz_bce_szb-elnok@uni-corvinus.hu

 


  Pálfia Zsolt
Eötvös Loránd Tudományegyetem
email: palfiaz@elte.hu

 

Elnökségi tagok


 
Dr. Balogh László Levente
Debreceni Egyetem
 

 

Dr. Cierna Lubica
Eötvös Loránd Tudományegyetem - Szombathely
email: cierna.lubica@sek.elte.hu

 


  Hegyesi-Hudik Margit
Eszterházy Károly Egyetem
email: hegyesi-hudik.margit@uni-eszterhazy.hu

 

Dr. Herczeg Levente
Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem
email: herczeg@epget.bme.hu

  Dr. Horváth Csaba
Pécsi Tudományegyetem
email: horvath.csaba@ajk.pte.hu

  Kamuti Hajnalka
Ifjúsági Tagazot vezetője
email: kamuti.hajnalka@kvk.uni-obuda.hu

  Lele Mária
Szegedi Tudományegyetem
email: lelemanyi@bio.u-szeged.hu

  Dr. Szauter Ferenc
Széchenyi István Egyetem
email: szauter@sze.hu
 

 

Állandó meghívottak


  Dr. Dabasi Halász Zsuzsanna
Felügyelő Bizottság elnöke
Miskolci Egyetem
email: hrdabasi@uni-miskolc.hu

 

Dr. Balogh Vilmos
Nyugdíjas Tagozat vezetője
Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem
email: vilmosbalogh8@gmail.com

 


  Kovács Etelka
gazdasági vezető
email: fdszpenzugy@gmail.com



 

Gyarmati Zsuzsa
irodavezető
email: fdsz@fdsz.hu